TouchMail 10.1806.28.0

Strona główna Windows Internet i komunikacja Klienty poczty e-mail
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

TouchMail to desktopowy klient poczty elektronicznej skierowany do użytkowników komputerów z systemem operacyjnym Windows 10.

Narzędzie obsługuje nie tylko popularnego Gmaila, ale współpracuje także z wieloma innymi usługami, takimi jak na przykład Outlook.com, Yahoo Mail, iCloud, AOL, Office 365, a także pozostałymi kontami e-mail korzystającymi z protokołu IMAP.

TouchMail posiada nowoczesny, bardzo przejrzysty interfejs oparty na kolorowych kafelkach, dzięki którym przeglądanie e-maili oraz innych informacji jest wyjątkowo komfortowe, a przy tym wygląda niezwykle efektownie. Poza standardowymi funkcjami, takimi jak odbieranie czy wysyłanie wiadomości, aplikacja zawiera wbudowany kalendarz, pozwala na tworzenie listy zadań oraz umożliwia zarządzanie pobranymi załącznikami.

Co ciekawe, z programu TouchMail można korzystać w tradycyjny sposób, czyli przy użyciu klawiatury i myszy, ale narzędzie wspiera także ekrany dotykowe i umożliwia przeglądanie zawartości skrzynki pocztowej przy użyciu rysika.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!