r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Tour de France 6.0.11

Strona główna iOS Wiadomości Wiadomości sportowe

Tour de France to oficjalna aplikacja jednego z najważniejszych wydarzeń sportowych na świecie. Miłośnicy kolarstwa mogą dzięki niej śledzić wyścig w czasie rzeczywistym, a także oglądać informacje o zakończonych już etapach wyścigu , trasach, startujących sportowcach i tak dalej.

W Tour de France znalazły się przede wszystkim materiały filmowe z wyścigów, wywiady, reportaże i prezentacje odcinków Ponadto aplikacja na bieżąco podaje najważniejsze wiadomości o wyścigu. Wiele materiałów jest dostępnych tylko tu.

Przy każdym odcinku można zobaczyć jego profil, zdjęcia, klasyfikację zawodników po przebyciu każdego z nich, a w czasie trwania konkurencji także śledzić na bieżąco pozycje zawodników, wskazywane przez GPS, zarówno na mapach, jak i na profilach tras.

Tour de France w roku 2016 odbywa się między 2 i 24 lipca. Wyścig składa się z 9 odcinków płaskich, 1 z pagórkami, 9 górskich, 2 czasowych i dwóch dni na odpoczynek.

Tour de France instaluje także aplikację dla Apple Watcha.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.