r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Tower Dash

Strona główna Android Gry Zręcznościowe

Tower Dash to gra zręcznościowa, w której zadaniem użytkownika jest szybko wspinać się ku górze tunelu, uważając na przeszkody.

Ta aplikacja jest dobrą pozycją do przetestowania refleksu. Zabawa polega bowiem na tym, aby rytmicznie dotykać ekranu i sprawiać, że sterowana przez użytkownika postać będzie wspinała się po ścianach tunelu, szybko przeskakując od lewej do prawej strony. Trzeba to robić umiejętnie, aby natychmiast się odbić od ściany i przeskoczy dalej. Zbyt długi kontakt ze ścianą tunelu sprawi bowiem, że nasza postać rozpadnie się na kawałki, a grę trzeba będzie zaczynać od początku.

r   e   k   l   a   m   a

Dodatkowym zadaniem gracza w Tower Dash jest zbieranie diamentów. Są one ważne, bo pozwalają wybrać moment ponownego rozpoczęcia zabawy po porażce. Dzięki diamentom można też odblokować inne rodzaje figurek, którymi sterujemy w grze.

Gra jest dostępna za darmo, ale zawiera mikropłatności, które ułatwią rozgrywkę. Płacąc, możemy dokupić diamenty, które pozwolą wznawiać grę w miejscu, w którym przegraliśmy, a także nowe wizerunki sterowanego przez nas bohatera.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Blackbox, Tower Dash, Photoscape X, pCon.planner i Third Eye – najciekawsze programy tygodnia

8
OPROGRAMOWANIE 28.05.2016 | Anna Rymsza

Zapraszam Was na kolejny przegląd najciekawszych nowości z naszej bazy programów. Zbliża się Dzień Dziecka, więc w tym tygodniu zaczniemy od gier. A Skyrocket Story W grze dostaniemy 46 plansz. Na każdej z nich należy poprowadzić rakietę kosmiczną od startu do lądowania na planecie umieszczonej w górnej części ekranu. Sterowanie do łatwych nie należy, bo najpierw trzeba wybrać odpowiedni tor lotu, a następnie idealnie trafić w moment uruchomienia silnika i posłania rakiety w górę. Każda nieudana próba oznacza, że przygodę trzeba zaczynać od początku. Dodatkowo, na kolejnych planszach…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.