r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Tower Dash

Strona główna Android Gry Zręcznościowe

Tower Dash to gra zręcznościowa, w której zadaniem użytkownika jest szybko wspinać się ku górze tunelu, uważając na przeszkody.

Galeria programu

Ta aplikacja jest dobrą pozycją do przetestowania refleksu. Zabawa polega bowiem na tym, aby rytmicznie dotykać ekranu i sprawiać, że sterowana przez użytkownika postać będzie wspinała się po ścianach tunelu, szybko przeskakując od lewej do prawej strony. Trzeba to robić umiejętnie, aby natychmiast się odbić od ściany i przeskoczy dalej. Zbyt długi kontakt ze ścianą tunelu sprawi bowiem, że nasza postać rozpadnie się na kawałki, a grę trzeba będzie zaczynać od początku.

Dodatkowym zadaniem gracza w Tower Dash jest zbieranie diamentów. Są one ważne, bo pozwalają wybrać moment ponownego rozpoczęcia zabawy po porażce. Dzięki diamentom można też odblokować inne rodzaje figurek, którymi sterujemy w grze.

Gra jest dostępna za darmo, ale zawiera mikropłatności, które ułatwią rozgrywkę. Płacąc, możemy dokupić diamenty, które pozwolą wznawiać grę w miejscu, w którym przegraliśmy, a także nowe wizerunki sterowanego przez nas bohatera.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Blackbox, Tower Dash, Photoscape X, pCon.planner i Third Eye – najciekawsze programy tygodnia

8
OPROGRAMOWANIE 28.05.2016 | Anna Rymsza (Xyrcon)

Zapraszam Was na kolejny przegląd najciekawszych nowości z naszej bazy programów. Zbliża się Dzień Dziecka, więc w tym tygodniu zaczniemy od gier. A Skyrocket Story W grze dostaniemy 46 plansz. Na każdej z nich należy poprowadzić rakietę kosmiczną od startu do lądowania na planecie umieszczonej w górnej części ekranu. Sterowanie do łatwych nie należy, bo najpierw trzeba wybrać odpowiedni tor lotu, a następnie idealnie trafić w moment uruchomienia silnika i posłania rakiety w górę. Każda nieudana próba oznacza, że przygodę trzeba zaczynać od początku. Dodatkowo, na kolejnych planszach…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.