Tower Dash 1.9

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Tower Dash to wciągająca gra zręcznościowa, oferująca dynamiczną zabawę. Zadaniem gracza jest szybka wspinaczka ku górze tunelu i unikanie zderzenia z przeszkodami.

To gra, która świetnie się sprawdzi podczas krótkich przerw w szkole, na uczelni lub podczas jazdy komunikacją miejską. Tower Dash dostarcza szybkiej i prostej rozrywki. Sterujemy w niej małym kwadratowym bloczkiem i wspinamy się po ścianach tunelu, wypuszczając liny w lewo i w prawo. Kluczowy jest tutaj refleks: ekran urządzenia trzeba dotykać bez przerwy i tak dobierać moment przeskoku między ścianami tunelu, aby nie doprowadzić do zderzenia. Ponadto, w trakcie wspinaczki natrafimy na przeszkody, m.in. zwężające się ściany i rozsiane w powietrzu skalne bloki.

Grając, będziemy zdobywać diamenty. Są one ważne, bo dzięki nim możemy odblokować wizerunek kolejnych figurek, którymi będziemy sterować w grze.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Blackbox, Tower Dash, Photoscape X, pCon.planner i Third Eye – najciekawsze programy tygodnia

8
28.05.2016  •  Anna Rymsza

Zapraszam Was na kolejny przegląd najciekawszych nowości z naszej bazy programów. Zbliża się Dzień Dziecka, więc w tym tygodniu zaczniemy od gier. A Skyrocket Story W grze dostaniemy 46 plansz. Na każdej z nich należy poprowadzić rakietę kosmiczną od startu do lądowania na planecie umieszczonej w górnej części ekranu. Sterowanie do łatwych nie należy, bo najpierw trzeba wybrać odpowiedni tor lotu, a następnie idealnie trafić w moment uruchomienia silnika i posłania rakiety w górę. Każda nieudana próba oznacza, że przygodę trzeba zaczynać od początku. Dodatkowo, na kolejnych planszach…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza