Toy Blast Toy Blast 8257

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

Toon Blast to gra logiczna z prostymi zasadami rozgrywki, sympatycznymi postaciami i kolorową oprawą graficzną. Możemy ją pobrać za darmo, lecz w aplikacji znajdziemy opcjonalne mikropłatności.

Toon Blast wykorzystuje klasyczną mechanikę „połącz trzy”, ale w istocie niekiedy musimy umieścić obok siebie dwa lub więcej takich samych elementów. Na kolejnych poziomach znajdziemy także rozmaite bonusy, dzięki którym szybciej pozbędziemy się klocków prezentowanych na ekranie, a co za tym idzie zdobędziemy większą liczbę punktów. Swoje wyniki porównamy z innymi graczami na specjalnej tablicy rankingowej.

Toon Blast pozwala także na stworzenie własnej drużyny i rywalizację. Możemy również odbierać życia osób wchodzących w skład naszej ekipy, by móc kontynuować swoją przygodę. Wraz z postępami w rozgrywce odblokujemy liczne bonusy umieszczone w specjalnych skrzynkach i nie tylko.

Nazwa gry słusznie kojarzy się z Toy Blast, bowiem za opracowanie Toon Blast odpowiada ta sama ekipa, czyli studio Peak Games.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!