r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Toy Story: Smash It! 1.1.0.81

Strona główna Windows Phone Gry

Toy Story: Smash It! najłatwiej określić jako Angry Birds w 3D. Naszym zadaniem w grze jest eliminacja przeciwników oraz konstrukcji za pomocą miotanych piłek. Całość idealnie sprawdza się na ekranach dotykowych smartfonów i tabletów.

Jak wskazuje nazwa głównymi bohaterami gry są postaci z animacji Toy Story. Początkowe plansze są ograniczone jeżeli chodzi o możliwości, mają nam pomóc lepiej zrozumieć grę. Wraz z rozgrywką dochodzą nowe ruchy, piłki, elementy otoczenia i przeszkody.

r   e   k   l   a   m   a

Poziom trudności rośnie systematycznie, dzięki temu stanowi wyzwanie, ale nie irytuje. Kolejne plansze odblokowujemy za punkty zdobyte w poprzednich. Możemy też odblokować całość za dodatkową opłatą. Choć gra ma mikropłatności, to nie ma żadnego przymusu korzystania z nich.

Grafika jak i oprawa audio prezentują się bardzo dobrze. Fani Toy Story na pewno ucieszą się z wykonania swoich ulubionych bohaterów. Zastosowanie grafiki 3D nie wpływa negatywnie na sterowanie. Celowanie i miotanie pocisków jest wygodne, nawet na mniejszych ekranach telefonów. Toy Story: Smash It! co pewien czas jest przeceniany, ale nawet pełna cena warta jest rozwagi. Zwłaszcza dla fanów gatunku.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.