Track My Life 4.0.4.0

Strona główna Windows Phone Personalizacja
Pobierz program
lub zeskanuj:

Dzięki Track My Life użytkownik może sprawdzić swoją aktywność. W jakich miejscach, ile razy oraz jak długo przebywał na danym terenie.

Program nie wymaga żadnych dodatkowych akcesoriów. Co ciekawe, w Track My Life lokalizacja nie pobiera dodatkowej energii z tego względu, że korzysta z danych, które Windows Phone i tak samemu zbiera. Położenie ustalane jest za pomocą nadajników sieci komórkowych. Dane aktualizowane są co 15 minut.

Aby aplikacja poprawnie działała należy ją uruchamiać co najmniej raz na 10 dni. Inaczej system nie będzie dłużej udostępniał danych.

Program wyświetla mapę z nałożonymi punktami miejsc, które telefon zarejestrował. Każdy punkt da się osobno nazwać, np. praca albo dom. Track My Life oferuje także statystyki na temat dystansu jaki użytkownik pokonał z telefonem. Wyniki można udostępniać znajomym poprzez SMSa, twittera lub Facebooka. W aplikacji znajdują się mikropłatności. Funkcje takie jak kopia zapasowa, wehikuł czasu czy wycieczki są płatne. W zależności od funkcji, koszt wynosi od 5 zł do 12 zł.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!