r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

TrackID

Strona główna Android Multimedia Inne programy multimedialne

TrackID jest aplikacją, która pozwala sprawdzić tytuł i wykonawcę aktualnie odgrywanego utworu, rejestrując fragment i zapisując go w historii.

Galeria programu

Zaraz po uruchomieniu, przyciskając przycisk „Czego słucham” możemy w łatwy i szybki sposób poznać interesujący nas utwór, który aplikacja wyszuka po zarejestrowaniu co najmniej 10 sekund dźwięku. Aplikacja zbiera również w zakładce „Historia” wyszukiwane wcześniej tytuły, a także prezentuje listy najczęściej poszukiwanych utworów dla wybranych krajów całego świata. TrackID instaluje także dedykowany widżet, dzięki któremu z poziomu ekranu możemy skorzystać z wyszukiwania.

Znalezione utwory możemy pobrać z wybranych sklepów internetowych, posłuchać na YouTube czy podzielić się informacjami ze znajomymi. Dużym plusem TrackID jest przejrzysty interfejs, szybkość działania, a także to, że możemy zarejestrować dźwięk bez dostępu do Internetu. Aplikacja wyszuka utwór dopiero wtedy, kiedy ponownie będzie dostępne połączenie z siecią.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 04.12.2016 12:12

Szmelc nie program wpiepszyła mi się aktualizacja oprogramowania ale ja nie chciałem aktualizacji wyjść się nie dało, a jak się dało to wypracował program nie powinni na chama wtryniać nowego systemu jak ktoś nie chce stary program był lepszy niż ten nowy, kicha i jeszcze raz kicha

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.