r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

TrackMania: Nations Forever na weekend

Strona główna Aktualności

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy tym razem kontynuację z znakomitej serii darmowych wyścigów TrackMania: Nations Forever.

W najnowszej odsłonie TrackManii znajdziemy sporo ulepszeń, na których realizacje fani od dawna czekali - zarówno tych dla graczy indywidualnych jak i trybu multiplayer. Gra, podobnie jak pierwsza część, oferuje kilka trybów rozgrywki: Solo, w którym możemy ścigać się z czasem na 65 nowych torach treningowych walcząc przy tym o jak najlepsze medale, Hot Seat gdzie rywalizacja może odbywać się pomiędzy poszczególnymi graczami oraz LAN i Internet, które oferują rozgrywki w sieci lub Internecie. Autorzy gry zadbali również o możliwość edycji oraz tworzenia nowych torów co sprawia, że Trackmania Nations długo się nie znudzi. Ponadto gra posiada bogate opcje konfiguracyjne, a do tego stosunkowo niskie wymagania sprzętowe.

Grę TrackMania: Nations Forever można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Wyścigi.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie tym razem można zobaczyć ciekawe przemyślenia dwójki naszych komiksowych bohaterów :-).

Wszystkich, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do odwiedzenia naszego nowego portalu Gamikaze :-)

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.