Trackmania Nations ESWC 0.1.7.5

Strona główna Windows Gry Wyścigi
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Trackmania Nations ESWC to specjalne, darmowe wydanie pełnej wersji gry zbudowanej na bazie komercyjnych wyścigów Trackmania od Nadeo. Dzięki tej edycji w 2006 roku, gracze niemal z całego świata, rywalizowali ze sobą w zawodach Electronic Sports World Cup.

Co prawda minęło już kilka miesięcy od czasu kiedy najlepsi zawodnicy zmagali się w ESWC na torach Trackmania Nations zdobywając sławę wraz z nagrodami pieniężnymi, jednakże nie powinno to nikomu przeszkodzić w sprawdzeniu swoich umiejętności za kierownicą bolidu rodem z F1.

Gra oferuje kilka trybów rozgrywki: Solo, w którym możemy ścigać się z czasem na 90 dostępnych torach treningowych walcząc przy tym o jak najlepsze medale, Hot Seat gdzie rywalizacja może odbywać się pomiędzy poszczególnymi graczami (2-8) oraz LAN i Internet, które oferują rozgrywki w sieci lub Internecie.

Autorzy gry zadbali również o możliwość edycji oraz tworzenia nowych torów co sprawia, że Trackmania Nations długo się nie znudzi. Ponadto gra posiada bogate opcje konfiguracyjne, a do tego ma niskie wymagania sprzętowe.


Minimalne wymagania sprzętowe:

Procesor - Pentium III 500MHz
Pamięć - 128 MB RAM
Wolne miejsce na dysku - 900 MB
Karta grafiki - NVIDIA 16 MB RAM z akceleratorem 3D

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!