r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Tractive MOTION - Pet Activity Tracker for dogs, cats and other pets 1.6.5

Strona główna iOS Rozrywka i hobby Aplikacje dla miłośników zwierząt

Tractive MOTION to aplikacja na iPhone'y oraz iPady, służąca do odczytywania danych z elektronicznej opaski dla zwierząt Tractive.

Galeria programu

Opaskę Tractive umieszcza się na ciele naszego zwierzaka (pod warunkiem, że waży więcej niż 2 kg). Urządzenie zawiera akcelerometr, ma wbudowany czujnik światła oraz temperatury. Wszystko po to, aby dostarczać jak najlepsze dane o aktywności zwierzaka i wpływu czynników zewnętrznych na jego aktywność ruchową. Im częściej nasz zwierzęcy przyjaciel będzie się ruszał, tym więcej tzw. Pet Points uzyska.

Aplikacja Tractive MOTION służy do analizowania danych gromadzonych przez opaskę. Smartfon synchronizuje się z nią przy pomocą połączenia Bluetooth. Dane prezentowane są w formie wykresów, można też analizować je w skali dni, tygodni oraz miesięcy. Aplikacja pozwala też wygodnie grupować dane pochodzące np. z kilku opasek, jeśli używamy ich do monitorowania aktywności kilku naszych zwierząt. Ważne jednak, aby posiadać urządzenie Tractive, trzeba też założyć konto w usłudze, a do tego celu możemy wykorzystać adres e-mail, a także konto na Facebooku lub Google.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.