r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Train Runner 1.0.19

Strona główna Android Gry Zręcznościowe

Train Runner to prosta gra zręcznościowa na urządzenia z Androidem, osadzona w nieco mrocznej scenerii.

Galeria programu

W grze czeka na nas teoretycznie proste zadanie. Trafiamy do ciemnego, mrocznego lasu i biegniemy przed siebie po pociągu. Aby przedostać się dalej, musimy przeskakiwać między kolejnymi wagonami i towarami, które pociąg przewozi. Jakby tego było mało, na naszej drodze spotkamy różne bariery: wartowników, lecące ptaki, gilotyny... To wszystko sprawia, że Train Runner nie jest tak łatwą grą, jakby mogło się wydawać na pierwszy rzut oka. Ale miłośników produkcji tego typu powinna wciągnąć i zapewnić sporą dawkę rozrywki.

Musimy zastrzec, że gry Train Runner lepiej nie dawać dzieciom. Z prostego powodu: gdy nie wyjdzie nam skok lub gdy nadziejemy się na którąś z przeszkód, z naszej postaci zostanie krwawa, mokra plama, a sterowany przez nas ludzik rozpada się dosłownie na kawałki. Rzecz jasna, decyzja należy do rodziców, ale uprzedzamy, że dla niektórych pociech ta propozycja może być niestrawna.

Train Runner integruje się z usługą Gry Google Play. Logując się na konto Google, możemy na bieżąco zapisywać w „chmurze” nasze rekordy osiągnięte w grze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.