TrakAxPC 3.01.1

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Ostatnia, bezpłatna wersja ciekawego programu, umożliwiającego przygotowanie w szybki sposób ścieżki dźwiękowej pod własne materiały filmowe.

Obsługa TrakAxPC jest bardzo prosta (nie wymaga posiadania specjalnych umiejętności ani wiedzy technicznej) i w dużej mierze opiera się na przeciąganiu multimediów na tzw. timeline. Program oferuje możliwość szczegółowej edycji ścieżek audio, plików wideo lub narracji przy wykorzystaniu dowolnej kombinacji mediów (zdjęcia, filmy, muzyka).

Autorzy zadbali również o to by aplikacja oferowała zaplecze efektów specjalnych i przejść, które można zastosować we własnych projektach. Dodatkowym walorem TrakAxPC jest możliwość zapisywania obrazu i dźwięku bezpośrednio z urządzeń zamontowanych w komputerze.

Uwaga!

  1. Przez 30 dni program oferuje funkcje wersji Pro. Po upływie tego okresu TrakAxPC przełącza się w tryb edycji standardowej - darmowej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!