r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

TrakAxPC

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program Ten program nie jest już dostępny zabezpiecz pobieranie

Najnowsza edycja ciekawego pakietu narzędzi do edycji multimediów, który daje użytkownikowi możliwość modyfikowania oraz miksowania ze sobą muzyki, materiałów wideo oraz zdjęć.

Galeria programu

TrakAxPC to oprogramowanie proste w użyciu, stworzone z myślą o początkujących użytkownikach (nieposiadających specjalnych umiejętności ani wiedzy technicznej) oraz wyposażone w funkcje, które oferowane są przez olbrzymie i bardzo drogie narzędzia do obsługi multimediów. Praca z narzędziem w dużej mierze opiera się o mechanizm "przeciągnij-i-upuść", ułatwiający wczytywanie na tzw. timeline'y różnego rodzaju ścieżek dźwiękowych, filmików czy grafiki. Wszystkie oferowane przez program funkcje są łatwo dostępne, czy to z poziomu głównego okna czy menu kontekstowego.

Z pomocą programu łatwo i wygodnie poddamy edycji ulubiony filmik, utwór muzyczny lub stworzymy efektowny pokaz slajdów ze zdjęć z wakacji itp. TrakAxPC pozwala na pracę z nieograniczoną ilością osi czasowych (wspomnianych wcześniej timeline'ów), co daje użytkownikowi ogromne możliwości edycyjne i montażowe nowych materiałów. Każda z nich może być niezależnie modyfikowana, mogą się one przeplatać (np. podczas miksowania muzyki) itp. Do dyspozycji użytkownika oddano także zestaw ciekawych efektów, które kilkoma kliknięciami myszką możemy umieścić w wybranym fragmencie klipu lub muzyki.

Oprogramowanie pozwala na import plików MOV/AVCHD i MTS o dużych rozmiarach, wczytywanie na timeline'y duże ilości grafiki, która wykorzystana zostanie do stworzenia pokazu slajdów. W przypadku tego ostatniego TrakAxPC potrafi automatycznie wygenerować prezentację zdjęć, samoczynnie wstawiając do niej dostępne efekty i przejścia. Program z powodzeniem wykorzystywany być może również do "wyciągania" z filmów ścieżki dźwiękowej, przycinania oraz zmiany poziomu głośności utworów muzycznych itp.

Obsługiwane formaty plików

  1. Wideo: MP4, MPEG, MOV, AVCHD, MTS, WMV, AVI, FLV, M2V, M4V, ASF
  2. Audio: WAV, MP3, WMA, M4A, MPA, OGG, FLAC
  3. Zdjęć: BMP, JPG, JPEG, JPE, JFIF, GIF, TIF, PNG, ICO

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 15 dni.
  2. W naszej bazie dostępna jest również do pobrania ostatnia bezpłatna wersja programu, której rozwój został przez twórcę porzucony.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.