TrakAxPC

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Najnowsza edycja ciekawego pakietu narzędzi do edycji multimediów, który daje użytkownikowi możliwość modyfikowania oraz miksowania ze sobą muzyki, materiałów wideo oraz zdjęć.

TrakAxPC to oprogramowanie proste w użyciu, stworzone z myślą o początkujących użytkownikach (nieposiadających specjalnych umiejętności ani wiedzy technicznej) oraz wyposażone w funkcje, które oferowane są przez olbrzymie i bardzo drogie narzędzia do obsługi multimediów. Praca z narzędziem w dużej mierze opiera się o mechanizm "przeciągnij-i-upuść", ułatwiający wczytywanie na tzw. timeline'y różnego rodzaju ścieżek dźwiękowych, filmików czy grafiki. Wszystkie oferowane przez program funkcje są łatwo dostępne, czy to z poziomu głównego okna czy menu kontekstowego.

Z pomocą programu łatwo i wygodnie poddamy edycji ulubiony filmik, utwór muzyczny lub stworzymy efektowny pokaz slajdów ze zdjęć z wakacji itp. TrakAxPC pozwala na pracę z nieograniczoną ilością osi czasowych (wspomnianych wcześniej timeline'ów), co daje użytkownikowi ogromne możliwości edycyjne i montażowe nowych materiałów. Każda z nich może być niezależnie modyfikowana, mogą się one przeplatać (np. podczas miksowania muzyki) itp. Do dyspozycji użytkownika oddano także zestaw ciekawych efektów, które kilkoma kliknięciami myszką możemy umieścić w wybranym fragmencie klipu lub muzyki.

Oprogramowanie pozwala na import plików MOV/AVCHD i MTS o dużych rozmiarach, wczytywanie na timeline'y duże ilości grafiki, która wykorzystana zostanie do stworzenia pokazu slajdów. W przypadku tego ostatniego TrakAxPC potrafi automatycznie wygenerować prezentację zdjęć, samoczynnie wstawiając do niej dostępne efekty i przejścia. Program z powodzeniem wykorzystywany być może również do "wyciągania" z filmów ścieżki dźwiękowej, przycinania oraz zmiany poziomu głośności utworów muzycznych itp.

Obsługiwane formaty plików

  1. Wideo: MP4, MPEG, MOV, AVCHD, MTS, WMV, AVI, FLV, M2V, M4V, ASF
  2. Audio: WAV, MP3, WMA, M4A, MPA, OGG, FLAC
  3. Zdjęć: BMP, JPG, JPEG, JPE, JFIF, GIF, TIF, PNG, ICO

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 15 dni.
  2. W naszej bazie dostępna jest również do pobrania ostatnia bezpłatna wersja programu, której rozwój został przez twórcę porzucony.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!