r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

TransOver 1.39

Strona główna Windows Internet i komunikacja Nakładki i dodatki do przeglądarek

TransOver to niewielkie rozszerzenie dla przeglądarki Google Chrome, pełniące funkcje prostego translatora, który umożliwia tłumaczenie pojedynczych słów i zwrotów na obcojęzycznych stronach internetowych.

Galeria programu

Plugin po zainstalowaniu należy skonfigurować i pomimo braku polskiej wersji językowej operacja ta nie powinna nikomu przysporzyć problemów. Do dyspozycji użytkownika pozostają opcje do definiowania języka wyjściowego (na który mają być tłumaczone treści), aktywacji funkcji Text-to-Speech, wyboru klawisza uruchamiającego translator, opóźniania wyświetlania tłumaczenia czy tworzenia list witryn, na których TransOver ma działać lub nie.

Działanie TransOvera jest bardzo proste. Po przejściu na obcojęzyczną stronę internetową wystarczy najechać kursorem myszy lub kliknąć (akcja definiowana w ustawieniach) wybrane słowo a tuż obok niego wyświetlony zostanie niewielki dymek z tłumaczeniem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.