Transee 1.2.1

Strona główna Windows Edukacja i nauka Słowniki i translatory
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Transee to nowoczesny i dopracowany translator, bazujący na popularnej usłudze webowej Google Tłumacz.

Aplikacja pozwala tłumaczyć zarówno pojedyncze słowa, jak również całe zdania pomiędzy przeszło 100 różnymi językami. Wśród najpopularniejszych wspieranych przez Transee języków wymienić należy m.in. angielski, niemiecki, włoski, grecki, chiński, japoński, koreański, norweski, rosyjski, czeski itd.

Poza dużą liczbą obsługiwanych języków do zalet programu zaliczyć można bardzo prostą, a zarazem wygodną obsługę. Transee po uruchomieniu dostępny jest z poziomu systemowego zasobnika skąd uruchomić można okno translatora. Jednak dużo wygodniejszą metodą szybkiego wywołania wspomnianego okna jest skorzystanie z konfigurowalnego skrótu klawiszowego (domyślnie: Ctrl + Alt + T).

Po wpisaniu lub wklejeniu w oknie translatora tekstu jest on automatycznie tłumaczony pomiędzy wybranymi językami. Transee posiada także zintegrowany syntezator mowy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
cameleon06   8 #2 29.06.2018 21:33

Zmieniam swój komentarz na temat tego tłumacza. Po próbie wklejenia jakiegoś tekstu żeby przetłumaczyć na inny język wyszła klapa. Nie można wkleić tekstu , nie można kopiować więc co to za tłumacz. Postanowiłem odinstalować. Szukam dalej.

cameleon06   8 #1 28.06.2018 19:02

Pobrałem Transee , przetestowałem i ... podoba mi się ten tłumacz. Tym bardziej, że nie muszę korzystać z Google Translatera z któreggo muszę wychodzić lub wchodzić przerywając korzystania ze strony internetowej gdzie kopiowałem tekst. Wystarczy mieć na pulpicie ikonkę. Mając w zasobniku , dopiero można zrobić ustawienia choć jest nie dużo opcji. Tego czegoś szukałem od dłuższego czasu. Jak na razie się sprawdza działanie. Brawo dla autorów tego tłumacza :) Jedyną wadą jest brak możliwości skopiowania tekstu aby wkleić w innym miejscu , na przykład u kogoś w wiadomościach (Facebook) lub na innym portalu. Wielu języków lektor nie odczytuje. Mimo tego zostawiam sobie ten tłumacz

Autor edytował komentarz w dniu: 28.06.2018 20:08