r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Transformers: Earth Wars 1.54.0.19725

Strona główna Android Gry Strategiczne

Transformers: Earth Wars to gra strategiczna, w której znajdziemy roboty z bardzo popularnych na całym świecie filmów i animacji, czyli Transformery.

Galeria programu

Pomysł na rozgrywkę w aplikacji jest prosty, nawiązuje do innych mobilnych produkcji tego typu. Zadaniem gracza jest rozwijać swoją bazę, budować coraz to nowe obiekty (np. do magazynowania energii, a także mury, działa obronne itp.), a także atakować teren rywala. Gra pozwala zdecydować, czy chcemy stanąć po stronie Autobotów lub Deceptikonów.

Za zrealizowanie kolejnych celów w grze (np. wygrane potyczki) otrzymujemy punkty oraz surowce, które pozwolą powiększyć bazę oraz wcielić do swojej armii kolejne Transformery. Niecierpliwi mogą zaś skorzystać z modułu mikropłatności, który pozwala kupować nie tylko broń i surowce, ale też skracać czas budowy poszczególnych obiektów lub robotów.

Dużym atutem gry Transformers: Earth Wars jest galeria Transformerów, którymi dysponujemy w swojej drużynie. Modele 3D można swobodnie przeglądać z każdej strony, przesuwając ekran urządzenia. To może być duża atrakcja dla fanów tych filmowych oraz bajkowych postaci.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.