r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Transformers: Earth Wars 1.53

Strona główna iOS Gry Strategiczne

Transformers: Earth Wars to gra strategiczna, w której użytkownik może sterować wojskiem złożonym z Transformersów: Autobotów lub Deceptikonów.

Galeria programu

Gra oferuje ciekawą rozrywkę, która łączy elementy strategiczne z dynamicznymi starciami Transformersów. Po wybraniu strony (Autoboty lub Deceptikony), użytkownik zaczyna rozbudowywać bazę, stawiając nowe budynki (np. do wydobywania surowców, energetyczne, fortyfikacje itp.) i pozyskując do swojego oddziału kolejne roboty.

Oprócz rozwijania bazy, zadaniem gracza będzie prowadzenie walk z przeciwnikiem, zgodnie ze scenariuszem zabawy. Aby zapewnić sobie zwycięstwo, należy dobrać odpowiednio silny oddział złożony z robotów. Za każde zwycięstwo gracz otrzymuje surowce oraz wirtualną walutę, co pomaga w dalszym rozwoju bazy.

W grze przewidziano ciekawy element dla fanów filmów oraz komiksów z Transformersami w roli głównej. To możliwość przejrzenia każdej z figur, które są w drużynie użytkownika, w widoku 3D.

Gra Transformers: Earth Wars jest dostępna bezpłatnie, ale zawiera mikropłatności. Za ich pomocą można kupić m.in. potrzebne surowce oraz skrócić czas oczekiwania na wybudowanie kolejnych budynków.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.