Transformers Legends 2.5.2.11.1

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

Transformers Legends to gra osadzona w świecie znanym z filmów fabularnych i seriali animowanych o mechanicznych obcych, zmieniających się w pojazdy lub zwierzęta. Jest to gra typu Electronic Card Battle Game, więc podobnie jak w tradycyjnych karciankach, kolekcjonujemy karty, ulepszamy je i ruszamy do boju.

Trybów gry jest kilka: PVP, wykonywanie misji oraz regularne Wydarzenia Specjalne. System walki jest bardzo prosty, aczkolwiek emocjonujący — każda z grup Transformerów ma swój pasek życia i każdy pojedynczy Transformer wykonuje swoje ataki. Zależnie od uzbrojenia, istnieją szanse procentowe na ataki specjalne, zadające więcej obrażeń albo też atakujące więcej niż jeden cel. Każdy Tranformer posiada swój zestaw statystyk: tier (1-4), atak, życie, obrona i poziom. Podobnie ma się rzecz z bronią: tier, atak, zdrowie, obrona, zdolności specjalne. Dodatkowe karty możemy zakupić, ale też wygrać w losowaniach tudzież zdobyć podczas misji.

Do zdobywania nowych kart służą Medale, występujące bazowo w 3 odmianach: brązowy z najniższymi szansami na dostanie Rzadkich i śladowymi Super Rzadkich Transformerów, srebrny z niskimi szansami na dostanie Rzadkich i poniżej średniej Super Rzadkich Transformerów, złoty z szansą poniżej średniej szansami na dostanie Rzadkich i niskimi Super Rzadkich Transformerów.

Ekwipunek jak i Transformery są nam dostarczane Gwiezdnym Mostem z Cybertronu. Podczas tej procedury gra wyświetla efektowne animacje, zależnie od tego, co sprowadzamy. Gra jest wystarczająco prosta, aby zainteresować młodszych graczy, ale na tyle wciągająca, aby i starsi zostali przy niej na dłużej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!