r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Transformers Universe 127.0.0.1

Strona główna Windows Gry RPG i MMO

Transformers Universe to sieciowa strzelanina z gatunku MOBA łącząca w sobie nie tylko elementy gry akcji czy strategii, ale również FPS. Dzięki powiązaniu bohaterów z legendarną linią zabawek od Hasbro tytuł stanowi niepowtarzalną gratkę dla wszystkich fanów Optimusa Prime'a i całej spółki.

Galeria programu

Rozgrywka koncentruje się na potyczkach między zespołami zbudowanymi z graczy wcielonych w Autoboty tudzież w Deceptikony. Walczą oni między sobą o dominację i jednocześnie starają się realizować określone cele meczu. Zanim jednak do tego dojdzie przygodę z grą rozpoczynamy od rywalizacji z przeciwnikami sterowanymi przez sztuczną inteligencję.

Istotą każdej rozgrywki jest prawidłowy i adekwatny do konkretnych warunków wybór swojego bohatera. Każda z kilkunastu dostępnych postaci posiada odmienne zdolności bojowe jak i taktyczne, unikalny styl walki i działania, a także co bardzo ważne, indywidualne właściwości dla dalszego rozwoju i późniejszych więzi z dowódcą oraz resztą zespołu.

W grze można skorzystać ze specjalnego sklepu, gdzie za zdobyte w trakcie rozgrywki punkty naprawimy oraz zmodernizujemy naszego bohatera. Koszt konkretnych wspomagaczy uzależniony jest od ich mocy oraz stopnia przydatności. Autorzy nie omieszkali nie zapomnieć również o systemie mikropłatności ;-).

Dobra oprawa audiowizualna, wysoka grywalność, a także możliwość wystąpienia praktycznie nieskończonej liczby scenariuszy wynikających z układu bitew, posiadanego poziomu doświadczenia i konkretnego rodzaju postaci połączona z elementami taktyki oraz strategii z pewnością przyciągnie do komputera nie tylko fanów kultowych już Transformersów.

Uwaga!

  • W celu pobrania gry należy zarejestrować się na stronie projektu, a następnie pobrać plik instalacyjny.
  • Tytuł jest w fazie beta, ale w trakcie gry nie stwierdziliśmy poważniejszych błędów uniemożliwiających bądź też utrudniających rozgrywkę.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Transformersy, możliwości wyposażenia naszych postaci, sporo akcji ...
Grafika nie powala, zdarzają się zwiechy aplikacji oraz poważniejsze błędy, nie do końca zbilansowane klasy postaci
ocena użytkownika

Transformers Universe to tytuł głownie dla fanów, gdyż zwykły użytkownik znajdzie w niej więcej wad niż zalet. Choć na początku gra sprawia wrażenie ciekawej i rozwiniętej, tak po 2-3 godzinach w niej spędzonych będziemy mieć wrażenie że wiemy już o niej wszystko.

29.05.2015 07:57 | Recenzja do wersji 127.0.0.1

Komentarze

0 nowych
Shaki81 MODERATOR BLOGA  38 #1 30.12.2014 22:30

No tak na fali filmów czemu gra nie miałaby powstać:)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.