Transformice 1.223

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Transformice to sympatyczna, wieloosobowa gra platformowa, w której stado wygłodniałych myszy za wszelką cenę stara się dotrzeć do kawałka apetycznego serka.

Inni gracze, podobnie jak my, wcieleni w postać małego gryzonia rywalizują o prym w pogoni za porzuconym gdzieś na drugim końcu planszy przysmakiem robiąc wszystko, by czym prędzej dostarczyć go do norki.

Kwintesencją rozgrywki jest uzyskanie możliwie najlepszego miejsca w każdym z „serowych”, dwuminutowych wyścigów. Im pozycja w rankingu wyższa, tym więcej punktów trafia na nasze konto. W efekcie końcowym możemy je wymienić w specjalnym sklepie na wyjątkowe mysie ulepszacze.

Dodatkowym urozmaiceniem każdego z pojedynków jest losowe przydzielanie roli Szamana dla jednej z myszy wchodzącej w skład stada. Szaman to przywódca, którego głównym zadaniem jest opieka nad gromadą, bezpieczne utorowanie drogi do sera, a następnie umożliwienie powrotu do dziury. Czyni on to przy pomocy specjalnych atrybutów, które również zdobywa i polepsza wraz z trwaniem rozgrywki. Im więcej myszy powróci szczęśliwie do nory z ładunkiem, tym większa zdobycz punktowa.

Transformice to bez wątpienia wciągająca produkcja, która oprócz dużej sprawności będzie wymagała od gracza również błyskotliwości oraz pewnej przebiegłości. Wszelkie nieprzewidziane i śmieszne sytuacje, ich nagły oraz nieoczekiwany obrót, a także duża liczba map i innych urozmaiceń sprawiają dużą przyjemność z zabawy i powodują, że gra szybko się nie nudzi.

Uwaga!

  • W celu instalacji gry należy pobrać program Steam – specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także oferującą graczom możliwość kontaktu ze sobą, wymiany doświadczeń oraz wspólnej gry.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Tryby gry, dużo wyglądów dla mysz za darmo, ranking - tabelka najlepszych, eventy, czasopożeracz, dla dzieci
Spoleczność - dzieci, gimnazjum xD, zależnie od trybu długo się czeka na kolejkę
ocena użytkownika
18.11.2016 21:06 • Recenzja do wersji 1.223

Generalnie gra jest fajna, ale jej społeczeność jest naprawdę czasami irytująca.
W grę można pograć ja swego czasu grałem w nią dośc długo ale po kilku zmianach gra stała się nudna i już nie cieszyła mnie tak jak kiedyś.
Kiedyś trzeba było mieć skilla do tej gry, teraz drzewko rozwoju jest totalnie słabe. Przez nie chyba gra ma mniejszą popularność, ale jak ktos chce to warto spróbować, dla dziecka ta gra może być całkiem fajna ale uważajcie po czekanie zabiera sporo czasu i sporo czasu trzeba na nią poświęcać, aby osiągnąc tytuły i jakieś wyglądy trzeba naprawdę długo pograć.

W transofrmice na tym samym koncie dostepne są jeszcze bodajże 3 inne gry.
I jest taki ulepszony bomberman i moim zdaniem ten bomberman multiplayer z fjanymi ulepszeniami i skórkami jest warty polecenia, to samo konto co do transformice polecam bo ter bomberman moze spolecznosciowy nie byl ale naprawde fjanie się w niego pykało.