r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Transmisja online z Dnia HTML5 już jutro

Strona główna Aktualności

O autorze

Jutro rano w Warszawie rozpocznie się konferencja organizowane przez polski oddział Microsoft poświęcona tematowi najnowszych standardów i technologii internetowych.

Dzień HTML5 będzie stricte technicznym spotkaniem dla wszystkich programistów zainteresowanych tematyką najnowszych standardów i technologii oferowanych przez najnowsze przeglądarki. W spotkaniu wezmą udział prelegenci reprezentujący niezależne firmy programistyczne oraz przedstawiciele Microsoftu związani z przeglądarką Internet Explorer 9. Na uczestników oprócz sesji technicznych czeka strefa ekspercka, w której będzie można zadawać pytania oraz podsumowująca spotkanie impreza wieczorna.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Wymagana jest jedynie wcześniejsza rejestracja na stronie konferencji. Dla wszystkich, którzy chcieliby uczestniczyć w spotkaniu w zaciszu swojego biurka, organizatorzy przygotowali transmisję internetową na żywo. Początek jutro, w czwartek, o godzinie 10:00 rano, wymagana jest jedynie szybka rejestracja.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.