reklama

Transmisja z premiery Samsung Galaxy S3

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach podsumowania, z najważniejszych rzeczy zwracających uwagę w pamięci zostaje hasło "zaprojektowany dla ludzi". Trzeba przyznać, że w kontekście mało intuicyjnego i pełnego niedoróbek Androida 4.0 napakowanego przy tym samsungowymi wodotryskami, a dodatkowo jeszcze większego niż w przypadku Galaxy S2 rozmiaru, brzmi to dość podejrzanie.

Jeśli chodzi o specyfikację techniczną, to w zasadzie potwierdziły się wcześniejsze przecieki - będzie ekran 4,8" o rozdzielczości 720p, będzie też czterordzeniowy układ Exynos o taktowaniu 1.4 GHz (który ma ponoć zredukować zapotrzebowanie na energię o 20%). Prezentacja w pierwszej części skupia się na tym, co osiągnięto dzięki oprogramowaniu - obsługa głosowa, odgłosy natury, dzielenie się zdjęciami. Wygląda to mało innowacyjnie, dużo więcej ciekawostek w warstwie oprogramowania zaprezentował ostatnio RIM zapowiadając BlackBerry 10. Ciekawiej za to prezentuje się oferta dodatkowych akcesoriów - jak zestaw do bezprzewodowego ładowania czy współpraca ze specjalnymi ekranami do samochodów duplikującymi to, co widać na ekranie smartfona. Europejska premiera już niebawem, bo 29 maja.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić