Transmisje online z Warsaw Flash Camp 2009

Strona główna Aktualności

O autorze

9 czerwca odbędzie się konferencja Warsaw Flash Camp 2009. Z myślą o osobach, które nie będą mogły zjawić się w Warszawie, a są zainteresowane tematyką, organizatorzy planują transmisje online.

Przypomnijmy, że Warsaw Flash Camp 2009 będzie pierwszą w Polsce, tak dużą konferencją poświęconą w całości tematyce Adobe Flash Platform. W akcji będzie można zobaczyć doskonałych prezenterów - m.in. dwóch "ewangelistów" Adobe - Serge'a Jaspers'a oraz Piotra Walczyszyna. Pierwszy z nich wygłosi sesję wprowadzającą w zagadnienia platformy Adobe Flash, drugi opowie zaś o nowościach w Adobe Flex 4 i Flash Builder 4. Ponadto posłuchać będzie można także o Flash CS4 i Flash Media Server, 3D na platformie Flash, nowym modelu animacji we Flashu CS4, a także o Adobe Flex w zastosowaniach biznesowych. Szczegółowe informacje na temat sesji technicznych można znaleźć w agendzie.

Ponieważ liczba miejsc od początku była ograniczona (te zresztą dawno się już skończyły), a ponadto nie każdy zainteresowany tą tematyką i tak mógłby dotrzeć do Warszawy, planowana jest transmisja online z imprezy. Transmisja online będzie całkowicie bezpłatna jednakże aby uzyskać do niej dostęp należy wcześniej zarejestrować się na specjalnej stronie.

Organizatorem Warsaw Flash Camp 2009 jest Adobe Creative Suite User Group in Poland - grupa pasjonatów oprogramowania Adobe pod wodzą Pawła Zakrzewskiego. Całość wspiera finansowo firma IT Media, a medialnie vortal dobreprogramy.

© dobreprogramy

Komentarze