r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Transmission 2.92

Strona główna Mac Internet i komunikacja Bezpośrednia wymiana plików P2P
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Transmission to prosty i minimalistyczny klient sieci BitTorrent, który nie zajmuje wiele miejsca i spełnia swoje zadanie – pozwala pobierać pliki z sieci BitTorrent, zarówno na podstawie pliku .torrent, jak i odnośników magnet.

Mimo że Transmission wygląda niepozornie, ma ogromne możliwości. Zarządzanie pobieraniem obejmuje możliwość wybrania plików, które zostaną pobrane, ustalenia prędkości osobno dla każdego pobierania i nadawanie transferom priorytetów. Można także ustalić globalne limity prędkości dla pobierania i wysyłania oraz proporcję udostępniania, po osiągnięciu której wysyłanie zostanie automatycznie wyłączone. Torrenty można także zbierać w grupy oznaczone różnymi kolorami.

r   e   k   l   a   m   a

W ustawieniach sieci znajdziemy możliwość wybrania liczby peerów, z którymi nawiązywane będzie połączenie, szyfrowanie, DHT, losowanie portu nasłuchu i mapowanie portów. Można także włączyć tam zdalne zarządzanie Transmission przez protokół HTTP, gdzie można włączyć logowanie lub pozwolić jedynie wybranym adresom IP na sterowanie klientem.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

SNS-HDR, NeuroNation, Transmission, Foxmail i FotoSketcher – najlepsze programy tygodnia

24
OPROGRAMOWANIE 22.10.2016 | Anna Rymsza

Przedstawiam sobotni przegląd najciekawszych nowości i aktualizacji w naszej bazie programów. Wszystkie nowe pozycje znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać system operacyjny. Warto też śledzić aktualizacje dla wybranych platform, by nie przegapić żadnej nowej wersji. SNS-HDR Pro SNS-HDR Pro (Windows) to polski program do tworzenia obrazów HDR. Można do niego załadować serię zdjęć w formacie rastrowym, RAW z aparatu Radiance HDR oraz OpenXR. Program automatycznie je dopasuje i pozwoli usunąć „duchy”, powstające gdy obiekty na zdjęciach się poruszają. Ponadto można w nim…

Instalator klienta sieci torrent Transmission zainfekowany ransomware na OS X

34
BEZPIECZEŃSTWO 07.03.2016 | Maciej Olanicki

Trudno traktować do końca poważnie argumenty na rzecz korzystania z innych systemów niż Windows ze względu na „brak wirusów”. Oczywiście liczba zagrożeń w przypadku na przykład Linuksa, z reguły jest mniejsza proporcjonalnie do popularności. Często podobne stwierdzenia dotyczą komputerów Apple, wiadomo już jednak, że na OS X-ie zdarzył pierwszy udokumentowany przypadek masowego rozpowszechniania programu typu ransomware. Popularność szkodników typu ransomware rośnie. Zapewne przede wszystkim ze względu na dużą skuteczność ataków: po zaszyfrowaniu dysku, użytkownik otrzymuje od hakera żądanie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.