Transmission Transmission 2.93

Strona główna Mac Internet i komunikacja Bezpośrednia wymiana plików P2P
Pobi​erz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Transmission to prosty i minimalistyczny klient sieci BitTorrent, który nie zajmuje wiele miejsca i spełnia swoje zadanie – pozwala pobierać pliki z sieci BitTorrent, zarówno na podstawie pliku .torrent, jak i odnośników magnet.

Mimo że Transmission wygląda niepozornie, ma ogromne możliwości. Zarządzanie pobieraniem obejmuje możliwość wybrania plików, które zostaną pobrane, ustalenia prędkości osobno dla każdego pobierania i nadawanie transferom priorytetów. Można także ustalić globalne limity prędkości dla pobierania i wysyłania oraz proporcję udostępniania, po osiągnięciu której wysyłanie zostanie automatycznie wyłączone. Torrenty można także zbierać w grupy oznaczone różnymi kolorami.

W ustawieniach sieci znajdziemy możliwość wybrania liczby peerów, z którymi nawiązywane będzie połączenie, szyfrowanie, DHT, losowanie portu nasłuchu i mapowanie portów. Można także włączyć tam zdalne zarządzanie Transmission przez protokół HTTP, gdzie można włączyć logowanie lub pozwolić jedynie wybranym adresom IP na sterowanie klientem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!