Transmit Transmit 5

Strona główna Mac Internet i komunikacja Klienty FTP
Pobierz program

Transmit jeden z lepszych klientów FTP, SFTP, WebDAV i Amazon S3 dla Maków. Program znany jest z bardzo szybkiego przesyłania plików i wykonywania operacji na zdalnych serwerach. Jego ustawienia można synchronizować z Dropboxem lub iCloud.

Transmit korzysta z tradycyjnego, dwupanelowego widoku plików. Co ciekawe, nie ogranicza użytkownika do korzystania z widoku lokalnego i zdalnego – pozwala także przenosić pliki między lokalnymi położeniami jak zwykły menedżer plików, a także umożliwia przenoszenie plików między dwoma zdalnymi serwerami. Twórcy Transmita starają się, by wykonywanie takich operacji, jak listowanie dużej liczby plików, pobieranie tysięcy małych plików czy usuwanie ich ze zdalnego serwera było możliwie jak najszybsze. Obsługa protokołów jest wciąż udoskonalana, by praca z programem nie dodawała żadnych zbędnych opóźnień.

Poza możliwością przesyłania plików Transmit pozwala montować zdalne serwery w taki sposób, że dla Findera są widoczne jako zewnętrzne dyski. Dzięki temu można przeciągać i upuszczać pliki i dostać się do nich bezpośrednio z wielu innych programów, które nie zostały wyposażone w obsługę potrzebnych protokołów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!