Transparking Transparking 2.30.1

Strona główna Android Podróże i transport Parkingi
Pobierz program
lub zeskanuj:

TransParking to program, za pomocą którego można znaleźć wolne miejsce na parkingu dla TIR-ów, zarówno w Polsce, jak i w innych krajach Europy.

Program wykorzystuje dane z nadajnika GPS w smartfonie, pozwalając na ich podstawie wyznaczyć trasę do wybranego parkingu dla samochodów ciężarowych. Ponadto, w aplikacji dostępna jest wyszukiwarka parkingów, w której można znaleźć wolne miejsce w dwóch trybach wyszukiwania: w określonym przez użytkownika promieniu oraz na trasie. W tym drugim przypadku, TransParking pozwala wytyczyć punkt początkowy i końcowy trasy, dopasowując do tych informacji bazę danych o dostępnych parkingach. Program pozwala też oznaczyć dany parking jako ulubiony, co ułatwia późniejsze wyszukiwanie informacji potrzebnych w podróży. Wyszukiwarka działa także w trybie offline.

Dodatkowo, w aplikacji TransParking znajdziemy zestaw informacji o siłowniach dostępnych przy parkingach dla TIR-ów. Takie rozwiązanie ma promować zdrowy tryb życia wśród zawodowych kierowców.

Bazę danych w aplikacji TransParking współtworzą jej użytkownicy. Po założeniu konta (za pomocą adresu e-mail lub konta na Facebooku), użytkownik może dodać parking wraz z informacjami o udogodnieniach, które czekają na nim na kierowców, np. dostępność miejsc noclegowych, toalet, pryszniców, restauracji lub punktu naprawy pojazdu. Użytkownicy mogą też zgłaszać na bieżąco, czy dany parking ma zajęte wszystkie miejsca. Za aktywność w tworzeniu bazy danych w aplikacji, użytkownicy otrzymują punkty i są klasyfikowani w rankingu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!