Transport Empire Transport Empire

Strona główna Windows Phone Gry
Pobierz program
lub zeskanuj:

Transport Empire to gra na urządzenia z systemem Windows Phone (a grać można także np. na laptopach), która łączy w sobie elementy strategii i ekonomii. Naszym zadaniem jest zbudować imperium transportowe i utrzymać jego potęgę, zajmując się bieżącym zarządzaniem.

Grając, budujemy nasze transportowe królestwo. Wbrew pozorom, nie będziemy mogli skupić się tylko np. na budowaniu nowych linii kolejowych. Czeka na nas także rozbudowa baz eksploatujących surowce, będziemy musieli mieć oko na rozwój floty morskiej, która przyda się przy stawianiu kolejnych torów kolejowych... Nie tylko o pociągi zresztą w grze chodzi, ale też np. o statki powietrzne oraz wodne.

Na rozwoju transportu skorzystają miasta, o które również będziemy dbać. Będziemy mogli np. ułatwiać podróże pasażerów lub transport towarów między miastami, budując jeden spójny krwiobieg.

Gra oferuje mnóstwo możliwości i opcji, można spokojnie wziąć smartfon w dłoń i spędzić przy niej długie godziny. Nawet wtedy, gdy nie będziemy mieli dostępu do internetu, rozgrywkę można bowiem prowadzić także w trybie offline. Wszystko podane jest w bardzo przyjemnej dla oka scenerii, a grafika jest bardzo mocną stroną gry Transport Empire.

Gra Transport Empire jest dostępna za darmo. Ale, jak to zwykle z propozycjami tego typu bywa, zawiera rozbudowany system mikropłatności. Niektóre elementy potrafią kosztować blisko 500 zł! Nie płacąc rzecz jasna jesteśmy w stanie posuwać się naprzód w rozgrywce, ale niektóre czynności trwają zauważalnie wolniej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!