Transport Fever

Strona główna Windows Gry Symulatory
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Transport Fever to symulacja studia Urban Games, dająca szansę na stworzenie gigantycznej firmy, która na przestrzeni 150 lat zdominuje rynek transportowy powietrzny, wodny i lądowy.

Symulator z elementami strategii ekonomicznej

Grę rozpoczyna się w roku 1850. Cel – stworzenie krok po kroku potęgi rynku transportowego. Dostępne są dwa tryby rozgrywki. Pierwszym z nich jest wciągająca kampania i tutaj dodatkowo pojawia się wybór, czy będzie to kampania europejska, czy amerykańska. Obie składają się z dziesięciu misji historycznych, a każda następna stanowi większe wyzwanie od poprzedniej. Drugim trybem jest niekończąca się gra, która stawia na trochę większą swobodę.

W Transport Fever gracz będzie mógł budować lotniska, porty, trasy kolejowe i inne obiekty. Wszystkie elementy będzie można również udoskonalić. Zadbano dodatkowo o szczegółowe przedstawienie losowo generowanego krajobrazu i wszelkich środków transportu, których jest ponad 120.

Zaawansowany mechanizm gospodarki, wierne odwzorowanie europejskiego i amerykańskiego krajobrazu, symulacja frachtu i dynamiczny rozwój miast oraz widoczny efekt starzenia, wszystko to dodaje grze Transport Fever bardzo dużo realizmu.

Pełne wsparcie dla Warsztatu Steam i tworzonych modyfikacji jest dodatkowym urozmaiceniem dla rozgrywki, która i bez tego jest bogata w liczne elementy.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor: Intel Core 2 Duo 3.0 GHz
  • Pamięć RAM: 4 GB
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 260 / ATI Radeon HD 5670 (1 GB VRAM)
  • Miejsce na dysku: 12 GB

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!