r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Transport Tycoon też powróci — na urządzenia przenośne

Strona główna AktualnościROZRYWKA

W 1994 roku komputerowcy poznali w niezapomnianej grze Transport Tycoon, ile mniej więcej ma do roboty głównodowodzący Zarządu Dróg i Transportu, a później w wersji Deluxe dla zabawy kierowali sobie też ruchem w wymyślonej cukierkowej krainie. Po latach projekt wciąż żyje, dzięki różnorakim nieoficjalnym aktualizacjom wydawanym przez fanów, no i oczywiście klonowi OpenTTD. Mamy jednak przecież czasy popularności przeróbek klasycznych hitów, więc nie powinno nikogo dziwić, że Transport Tycoon wróci — na sprzęty z iOS oraz Androidem.

Odświeżony klasyk pojawi się w sklepach Play i App Store pod koniec tego roku. Nad projektem czuwa oryginalny pomysłodawca Chris Sawyer. Mamy nastawiać się nie na proste przepisanie starego dzieła na nowoczesne urządzenia dotykowe, z dorzuconą na szybko obsługą gry palcem, a ponoć prawdziwie współczesne przetworzenie niezwykłego pomysłu sprzed lat, z przemyślanym sterowaniem. Dopisek HD w tytule, jeśli się ostatecznie pojawi, też nie będzie chyba żadnym zaskoczeniem, bo taka zwyczajnie obecnie marketingowa moda.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.