Transportoid Transportoid 1.4.1.0

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Dzięki aplikacji Transportoid wyszukamy połączenia komunikacji miejskiej w ponad sześćdziesięciu miastach i aglomeracjach, od Białegostoku po Zieloną Górę (pełną listę można znaleźć na stronie transportoid.pl). Dużym plusem jest dostępność danych offline i bardzo częste aktualizacje rozkładów, co w tego typu aplikacjach, jest rzeczą ważną.

Aplikacja spełnia swoje zadanie, sprawnie wyszukuje linie, przystanki czy trasy w wybranym mieście. Wyszukiwanie tras działa na zasadzie podania przystanku początkowego i końcowego, czasu przejazdu oraz liczby przesiadek. Tutaj mała uwaga — w wersji darmowej można wybrać tylko trasę bez przesiadek, a nie zawsze między punktem początkowym i docelowym możliwe jest znalezienie połączenia bezpośredniego.

Bardzo przydatną funkcją jest możliwość dodania wyznaczonej linii, trasy czy przystanku do ulubionych. Na pewno ucieszy także możliwość przypięcia każdego z tych elementów do strony startowej w postaci kafelka. Aplikacja domyślnie podaje wtedy najbliższe odjazdy, co można łatwo zmienić z poziomu opcji.

Transportoid rozwija się bardzo dynamicznie. Wprowadzenie płatnego wyszukiwania tras z przesiadkami to dopiero początek dodawania nowych funkcji dla abonentów (koszt rocznego abonamentu to 10 zł).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!