r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Transportoid 1.4.1.0

Strona główna Windows Phone Akcesoria

Dzięki aplikacji Transportoid wyszukamy połączenia komunikacji miejskiej w ponad sześćdziesięciu miastach i aglomeracjach, od Białegostoku po Zieloną Górę (pełną listę można znaleźć na stronie transportoid.pl). Dużym plusem jest dostępność danych offline i bardzo częste aktualizacje rozkładów, co w tego typu aplikacjach, jest rzeczą ważną.

Aplikacja spełnia swoje zadanie, sprawnie wyszukuje linie, przystanki czy trasy w wybranym mieście. Wyszukiwanie tras działa na zasadzie podania przystanku początkowego i końcowego, czasu przejazdu oraz liczby przesiadek. Tutaj mała uwaga — w wersji darmowej można wybrać tylko trasę bez przesiadek, a nie zawsze między punktem początkowym i docelowym możliwe jest znalezienie połączenia bezpośredniego.

r   e   k   l   a   m   a

Bardzo przydatną funkcją jest możliwość dodania wyznaczonej linii, trasy czy przystanku do ulubionych. Na pewno ucieszy także możliwość przypięcia każdego z tych elementów do strony startowej w postaci kafelka. Aplikacja domyślnie podaje wtedy najbliższe odjazdy, co można łatwo zmienić z poziomu opcji.

Transportoid rozwija się bardzo dynamicznie. Wprowadzenie płatnego wyszukiwania tras z przesiadkami to dopiero początek dodawania nowych funkcji dla abonentów (koszt rocznego abonamentu to 10 zł).

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dojedź do celu. Dobre programy dla pasażerów komunikacji miejskiej

43
OPROGRAMOWANIE 09.03.2016 | Łukasz Maślanka

Jakie aplikacje mobilne wybrać, chcąc ułatwić sobie codzienne podróże komunikacją miejską w Polsce? Mamy dla Was przegląd najciekawszych, dobrych programów, dzięki którym korzystanie z autobusów i tramwajów w naszym kraju stanie się łatwiejsze. W ostatnich latach włodarze wielu miast w Polsce z zapałem zabrali się za to, aby unowocześnić systemy transportu miejskiego. Okazję ku temu mieli doskonałą, bo Unia Europejska od dłuższego czasu zachęca do inwestowania w rozbudowę sieci autobusowej lub tramwajowej, zakupy nowego taboru i wplatanie do miast pierwiastka „smart” w sferze transportu…

Transportoid udostępnia funkcje premium za darmo, znalazł nowego właściciela

19
OPROGRAMOWANIE 16.09.2014 | Grzegorz Jamiołkowski

W czerwcu tego roku informowaliśmy o wystawieniu na sprzedaż projektu Transportoid, będącego aplikacją ułatwiającą korzystanie z komunikacji miejskiej. Miesiące poszukiwań zaowocowały znalezieniem nowego właściciela, który całkowicie przejmie wszystko, co jest związane z tą niezmiernie popularną aplikacją na Androida i Windows Phone. Główny twórca Transportoida, Tomasz Zieliński, poinformował na oficjalnej stronie o sprzedaży projektu firmie Mobiem. W ciągu najbliższych dni nowi właściciele przejmą całkowicie prowadzenie Transportoida. Byli deweloperzy mają nadzieję, że nowe kierownictwo…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.