Transportoid 2.0 Transportoid 2.0 2.0

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Transportoid to popularna usługa do śledzenia rozkładów jazdy komunikacji miejskiej w wybranych miastach naszego kraju. Wersja 2.0 funkcjonuje na równi ze starszym wydaniem, zmienia jednak diametralnie cały interfejs jak i niektóre podstawowe opcje.

W przypadku tej edycji autorzy postanowili prawie całkowicie zerwać ze stylistyką modern. Wszystkie opcje skrywają się na jednej karcie ekranu głównego. Na pierwsze miejsce awansowała rozbudowana wyszukiwarka połączeń. Podając dane startu i miejsca docelowego możemy skorzystać z naszej lokalizacji, nazwy przystanku, linii, czy też ręcznie wskazać lokację na mapie.

Poniżej mamy dostęp do pozostałych opcji, a wśród nich znajdziemy ulubione oraz rozkłady według przystanków i linii. Z poziomu ustawień możemy zmienić motyw na czarny, określić czas odjazdu inny niż domyślny, zmienić podstawowe kryteria wyszukiwania trasy czy też zezwolić na wykrywanie naszej lokalizacji.

Nawigacja w Transportoid 2.0 wymaga wprawy, zwłaszcza jeżeli ktoś przywykł do rozwiązań z poprzedniej wersji aplikacji. Choć sam program działa szybciej, to niestety jest mniej stabilny. Wśród wad należy również wspomnieć o braku jednej z najważniejszych zalet wcześniejszej wersji czyli braku trybu offline. Aplikacja nie pozwala na pobranie rozkładów i zapisanie ich w pamięci telefonu. Transportoid 2.0 dostępny jest za darmo jako aplikacja uniwersalna dla Windows Phone oraz Windows 8 i 10.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!