Transwiz Transwiz 1.16

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Transwiz to darmowe oprogramowanie wspomagające przenoszenie danych użytkownika z jednego komputera na drugi. Przydatne jest ono szczególnie przy planowanych reinstalacjach systemu Windows lub przy zmianach stacji roboczej na inną.

Za pomocą tego narzędzia w prosty i łatwy sposób stworzymy archiwum ZIP zawierające wszystkie dane z naszego konta w systemie Windows. Program automatycznie dołącza do tworzonego archiwum wszelkie dane z Moich Dokumentów, Pulpitu oraz przenosi ustawienia użytkownika, łącząc wszystko w jednej paczce. Transwiz obsługuje transfer profili zarówno z najnowszych systemów Windows 8, jak i starszych Windows 7, a nawet Windows XP, bez względu na zainstalowaną wersję językową. Po wyeksportowaniu danych, możemy użyć programu na maszynie docelowej, gdzie wystarczy wskazać archiwum ZIP, aby aplikacja sama przywróciła wszystkie pliki i ustawienia.

Obsługa Transwiz sprowadza się do prostego "przeklikania" kreatora, który w kilku krokach wykonuje wszystkie potrzebne operacje. Kopie profili możemy zapisywać bezpośrednio na płytach DVD, jak i na innych dyskach twardych. Podczas przywracania danych istnieje możliwość automatycznego połączenia konta z odpowiednią domeną oraz stworzenie nowego użytkownika. Warto nadmienić, że aplikacja nie wymaga instalacji - wystarczy ją wypakować z archiwum ZIP i uruchomić

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!