Trap Labs Trap Labs 1.2.0.8

Strona główna Android Gry Dla dzieci
Pobierz program
lub zeskanuj:

Trap Labs to gra logiczna z dwuwymiarową oprawą graficzną, w której trzeba wykazać się kreatywnością, sprytem oraz umiejętnością łączenia faktów. Co ciekawe, nasz protagonista do złudzenia przypomina Dextera z serialu animowanego Cartoon Network.

Pułapki, wszędzie pułapki…

Rozgrywka została skonstruowana w taki sposób, by główny bohater imieniem Bill musiał przedostać się przez kolejne piętra laboratorium wypełnionego po brzegi pułapkami. Na każdej z kondygnacji gracze muszą zmagać się z unikatowymi zadaniami, dostosowując swoją taktykę do nietypowych łamigłówek.

Różne opcje rozgrywki

Traps Labs zawiera kampanię fabularną, która zawiera 100 poziomów, oferując wiele godzin emocjonującej zabawy. Gra oferuje także wariant Level Up z setką kolejnych etapów, nieskończony tryb zabaw oraz pełnoprawny multiplayer dla maksymalnie 16 graczy. Możemy ponadto rywalizować z użytkownikami z całego świata o jak najwyższe miejsce w sieciowych rankingach.

Darmowa wersja demo

Warto dodać, że pierwsze 25 lokacji oraz niekończących się tryb rozgrywki (łatwy) są dostępne za darmo. Za pozostałą zawartość należy zapłacić, uiszczając jednorazową opłatę w wysokości 22,99 złotych.

Najważniejsze cechy:

  • dwuwymiarowa gra logiczna
  • konieczność omijania wszędobylskich pułapek
  • każde piętro z unikatowymi zagadkami
  • różne tryby zabawy dla jednego i wielu graczy
  • pierwsze 25 etapów i tryb nieskończonej rozgrywki za darmo

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!