Treasure Hunter Man 2

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bezpłatne Treasure Hunter Man 2 spodoba się miłośnikom gier platformowych PC w tradycyjnym dwuwymiarowym wydaniu, w których bohater również rozwija się i zyskuje nowe wyposażenie, umożliwiające mu kontynuowanie przygody. Zaniepokojona matka młodego poszukiwacza przygód wyrusza w świat, by go odnaleźć. Sama zna się na tym fachu, więc nie przewiduje z początku problemów, ale mimo wszystko je napotyka...

Tytuł składa hołd klasykom gatunku, przedstawiając opowieść w dosyć stylowy, rozpikselowany sposób i przy ograniczonej palecie barw, za to z przepięknie animowanymi postaciami czy elementami tła. Sporo tutaj oczywiście skakania po platformach, walki z różnorakimi mniejszymi czy większymi przeciwnikami plus naturalnie starć z bossami. Na szczęście w trakcie przygody stale się rozwijamy.

O ile z uwagi na mało punktów zdrowia z początku walki raczej się unika, tak po podniesieniu tego pułapu oraz zwiększeniu obrażeń zadawanych wrogom chętniej angażujemy się w likwidowanie nieprzyjaciół. Warto wypatrywać monet, ponieważ za nie u sklepikarza zakupimy przedmioty poprawiające nasze zdolności. Obowiązkowo należy też otwierać czerwone skrzynie ze skarbami. Tak zyskujemy nowe przedmioty.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!