r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Tree Notes 4.522

Strona główna Windows Dom Organizery osobiste
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Tree Notes to bardzo przydatne, a jednocześnie łatwe w obsłudze narzędzie do zarządzania notatkami. Dzięki niemu wszystkie wpisy umieścimy w jednym programie i będziemy mogli z nich wygodnie korzystać.

Na uwagę zasługuje czytelny i przejrzysty interfejs programu, który został podzielony na dwa główne okna. Poszczególne notatki możemy podzielić na kategorię zaprezentowane po lewej stronie ekranu przy wykorzystaniu struktury drzewa i ikonek. Natomiast po prawej możemy przeczytać stworzone wpisy. Tree Notes pozwala na utworzenie nieograniczonej liczby notatek i zarządzania nimi z poziomu jednej aplikacji, co znacznie ułatwia codzienną pracę.

Tak, jak w standardowych edytorach tekstu, tak i w Tree Notes do dyspozycji otrzymujemy rozmaite opcje formatowania wprowadzanych danych; możemy przede wszystkim zmienić typ i rozmiar czcionki, dodać listę numerowaną lub wypunktowaną, wiadomość e-mail, hiperłącze, a także pliki multimedialne. Lista opcji jest oczywiście znacznie dłuższa, więc coś dla siebie znajdą tu również bardziej wymagający użytkownicy.

Tree Notes wykorzystuje technikę "przeciągnij i upuść", dzięki której w łatwy sposób możemy umieścić w programie tekst z dokumentu zapisanego w Microsoft Word lub innym programie, a nawet poprawić ją przy użyciu opcji sprawdzania pisowni. Ciekawą funkcjonalnością jest możliwość importowania i eksportowania z plików TXT, RTF, DOC, DOCX, HTML, MHT, ODT, ePub, XLS, XLSX i CSV.

Warto dodać, że Tree Notes można umieścić na dowolnym nośniku (wersja portable) i zminimalizować do zasobnika systemowego. Użytkownicy docenią z pewnością także funkcję łatwego tworzenia kopii zapasowych.

Galeria programu

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.