r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Trend Micro Antivirus 1.9.3

Strona główna Mac Bezpieczeństwo Programy antywirusowe

Trend Micro Antivirus, wcześniej znany jako Dr. Safety, to wygodny, darmowy program chroniący Maca przed wirusami, zagrożeniami typu spyware i tym podobnymi. Trend Micro Antivirus chroni Maca w czasie rzeczywistym, pozwala skanować na życzenie, a po kupieniu abonamentu także usuwać zainfekowane pliki.

Galeria programu

Skaner firmy Trend Micro pozwala przeprowadzić szybkie skanowanie w poszukiwaniu wirusów, skanowanie pełne, które zbada wszystkie pliki na dysku oraz skanowanie wskazanych przez użytkownika folderów. Program w wersji darmowej ostrzega o obecności zagrożeń, ale nie wskazuje konkretnych plików. Efekty jego pracy można zobaczyć w postaci logów, także z wybranego okresu.

Abonament na program pozwala zobaczyć niebezpieczne pliki i je usunąć lub poddać kwarantannie. Antywirus jest niedrogi w porównaniu z konkurencją – miesięczna ochrona kosztuje 1,99 dolara, roczna zaś 19,99.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 07.11.2017 10:26

" a po kupieniu abonamentu także usuwać zainfekowane pliki. "

Na macu to jak widzę jeszcze abonamentu na przeglądarke brakuje xD

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.