r   e   k   l   a   m   a
reklama

Trend Micro Email Encryption Client 5.0

Strona główna Aktualności

O autorze

Pojawiła się finalna wersja nowego rozwiązania do szyfrowania poczty elektronicznej Email Encryption Client 5.0 firmy Trend Micro wyposażona w moduł szyfrowania poczty elektronicznej do usługi InterScan Messaging Hosted Security (IMHS).

Rozwiązanie umożliwia małym, średnim i dużym firmom szyfrowanie wiadomości wysyłanych na dowolny ważny adres e-mail bez wcześniejszego rejestrowania odbiorcy i bez potrzeby zarządzania certyfikatami, co ułatwia docelowemu odbiorcy otwieranie zaszyfrowanej poczty elektronicznej.

Co interesujące, propozycja Trend Micro zapewnia zarządzanie kluczem szyfrowania poza siecią lokalną, co pozwala uniknąć obciążenia w postaci serwerów do zarządzania kluczem i zadań administracyjnych. Szyfrowanie oparte na tożsamości nie korzysta z żadnych certyfikatów, dzięki czemu klienci mogą uniknąć problemów z zarządzaniem certyfikatami, często występujących przy korzystaniu z technologii PKI.

Oprogramowanie Trend Micro Email Encryption Client 5.0 obsługuje popularne klienty pocztowe, takie jak Microsoft Outlook i Microsoft Outlook Express. Poczta elektroniczna może być szyfrowana i deszyfrowana za pomocą programu Trend Micro Email Encryption Client. Odbiorcy mogą korzystać z opcjonalnego, opartego na przeglądarce czytnika do pobierania w celu lokalnego przeglądania zaszyfrowanej poczty.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieW tym kraju nie ma prądu, ale mają za to najgroźniejszych hakerów