reklama

Trend Smart Surfing - bezpieczne WWW na iPhone'ach

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma Trend Micro wydała zamiennik domyślnej przeglądarki Safari dostępnej na iPhone'ach oraz iPodach Touch. Trend Smart Surfing, które zostało za darmo udostępnione w sklepie internetowym Apple App Store, charakteryzuje się wbudowaną ochroną przed zagrożeniami z sieci. Trend chwali się, że to pierwsza taka aplikacja na te urządzenia.

Jak informuje producent, oprogramowanie wykorzystuje technologię sprawdzania reputacji witryn, wchodzącą w skład infrastruktury Trend Micro Smart Protection Network. Technologia ta chroni przed niezamierzonym odwiedzaniem serwisów, które mogą zawierać szkodliwe treści służące do kradzieży informacji poufnych lub danych osobowych. Smart Protection Network to infrastruktura kliencka, która codziennie sprawdza pod względem bezpieczeństwa ponad pięć miliardów adresów URL, wiadomości e-mail i plików, zapewniając klientom ochronę przed zagrożeniami internetowymi w czasie rzeczywistym.

Trend Smart Surfing obsługuje przeglądanie witryn przy pionowo, jak i poziomo ułożonym urządzeniu, jednoczesne przeglądanie wielu stron, czy zarządzanie ulubionymi. O ochronę odpowiednią do naszych potrzeb dbają trzy poziomy ustawień bezpieczeństwa.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić