Trigger Rally 0.6.5

Strona główna Windows Gry Wyścigi
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Trigger Rally to na pierwszy rzut oka niepozorna gra rajdowa, która jednak bardzo wciąga, jeżeli poświęcić jej chwilkę czasu. Graficznie nie może się ona równać z komercyjnymi produkcjami, ale niezłego modelu jazdy, a także frajdy czerpanej z rozrywki, pozazdrościć powinien jej niejeden płatny tytuł. Twórcy oddali do naszej dyspozycji obszerny zestaw różnorakich tras, znacznie się od siebie różniących.

Do wyboru są ponadto trzy samochody, wzorowane oczywiście na najpopularniejszych modelach aut używanych przez rajdowców. Dostępne mapy prezentują szeroki zakres tematyczny. Od zwykłego sunięcia przed siebie w błocie, piachu lub przez trawę, gracz szybko przejdzie też np. do mistycznych krain, pełnych kolorowych obelisków. Trasy opierają się na specjalnie spreparowanych plikach graficznych i łatwo tu dodać swoją.

Projekt oferuje kilka trybów zabawy. Podstawowy to udział w jednym z wybranych fikcyjnych mistrzostw, na które składają się przejazdy w ramach danej puli miejscówek. Poza tym jest jeszcze osobna opcja treningu, w celu przygotowania się do turniejów, plus start na dowolnej wybranej trasie. Rzecz jasna możliwa jest zmiana ustawienia kamery, więc fani oglądania akcji znad zderzaka bez problemu mogą tak właśnie grać.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!