r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Trikanoid

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

O ile bardzo wiele bezpłatnych klonów klasycznego Arkanoida stara się w jakiś sposób unowocześnić starą formułę rozgrywki, twórcy Trikanoida zdecydowali się pozostać jak najbardziej wiernymi oryginałowi. Jeżeli przed laty zarywaliście całe noce na odbijaniu rozpikselowaną paletką piłeczki w stronę wielokolorowych cegiełek, ten projekt szybko przypomni stare czasy, ale przy bardziej znośnej w naszych czasach stronie graficznej.

Galeria programu

Pieczołowicie odtworzono wszystkie z przeszło 30 poziomów dostępnych już w pierwowzorze. Zabawa ma takie same tempo, jak niegdyś. Z początku jest nazbyt nawet spokojnie, ale potem akcja się rozkręca, zaś z bloczków wypadają doskonale pamiętane moce specjalne dla paletki. Obyło się bez dodatkowych udziwnień. Mamy podstawowy zestaw bonusów, w tym rozszczepienie piłki, klej czy wydłużenie.

Jedyna ważniejsza dla rozgrywki zmiana to w sumie odejście od cegiełkowego wyglądu bloczków. Wszystkie są pościnane na rogach, co powoduje, że piłeczka czasem odbija się w niespodziewany sposób. Poza tym wszystko po staremu. Na końcu gry czeka oczywiście boss, a po drodze grę urozmaicają pojawiający się u góry ekranu wrogowie. Przejście do kolejnego etapu następuje po usunięciu wszystkich możliwych obiektów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.