r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

TripList 4.803.7

Strona główna iOS Podróże i transport Inne programy do podróżowania

TripList to bardzo dobra aplikacja do tworzenia listy do spakowania przed wyjazdem. Znajdziemy w niej różne rzeczy podzielone na kategorie, a także możliwość dodawania własnych przedmiotów do kategorii. Po dodaniu przedmiotu do listy rzeczy do spakowania można wybrać liczbę sztuk, a następnie po kolei odznaczać spakowane rzeczy.

Galeria programu

Dzięki tworzeniu list przedmiotów z różnych kategorii można raz zbudować katalog rzeczy potrzebnych na plaży albo pod namiotem i używać go wielokrotnie na wielu wyjazdach. Aplikacja pozwala szybko dodać cały zestaw rzeczy oraz uzupełnić je o indywidualne potrzeby.

Darmowa wersja aplikacji ma kilka ograniczeń, na przykład nie pozwala sprawdzić prognozy pogody. Więcej funkcji znajdziemy w wersji Pro, która umożliwia również synchronizację danych między urządzeniami, tworzenie kopii zapasowych list, integrację z serwisem TripIt czy możliwość drukowania (AirPrint) listy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.