r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Triple Play w Dialogu

Strona główna Aktualności

O autorze

Telefonia Dialog poinformowała, że pod koniec tego roku ruszy program pilotażowy usługi łączącej w jednym pakiecie i w jednym rachunku telefon stacjonarny, szerokopasmowy dostęp do Internetu i telewizję interaktywną.

Będzie to oferta całkowicie różna od obecnie funkcjonujących na polskim rynku. Każdy abonent uzyska możliwość stworzenia własnego niepowtarzalnego pakietu usług łączących dedykowana ofertę telefonii stacjonarnej, dostępu do Internetu i innowacyjnej usługi przewodowej telewizji cyfrowej (IPTV). Użytkownik będzie miał do dyspozycji między innymi takie opcje jak Wideo Wypożyczalnię (dostęp do bibliotek z wybranymi filmami i nagraniami), TV Pauzę (wstrzymanie, a następnie wznowienie oglądanego kanału telewizyjnego) czy Cyfrowy Magnetowid (nagranie materiału na żądanie w ramach wybranego kanału telewizyjnego).

Dialog prowadzi także zaawansowane prace nad wejściem na rynek telefonii mobilnej, ma to nastąpić już w przyszłym roku. Usługi mobilne będą elementem nowej oferty pakietowej dla abonentów Dialogu.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.