Trouble Ahead

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Czasami ma się tylko kilka chwil, aby pograć i nie za bardzo chce się wtedy uruchamiać ambitniejsze tytuły. Bezpłatny projekt Trouble Ahead jest produktem, który nadaje się właśnie na krótkie partyjki przed PC. To strzelanka kosmiczna w klasycznym modelu, oferująca oszczędną, ale bardzo stylową oprawę graficzną 3D. Lecimy tutaj przed siebie, likwidując kolejnych przeciwników oraz starając uzyskać jak najlepszy wynik.

Głównym wyróżnikiem dzieła jest fakt, że każdorazowo ułożenie mapy i nieprzyjaciół jest losowe. Zastosowano bardzo prostą metodę orientowania się w tym, co się dzieje na ekranie. Kolory jasno pokazują, z czym mamy do czynienia. Nasza jednostka kosmiczna, tak samo jak jej lasery, są niebieskie. Niebezpieczeństwo oznaczono na czerwono. Ściany tunelu są szare, a monety do zbierania oczywiście tradycyjnie złote.

Statek gracza obsługiwany jest w całości myszą. Poszczególne przyciski to strzał w lewo lub prawo. Ma to znaczenie zwłaszcza w ciasnych pionowych studniach. Czasami ze zniszczonych obiektów wypadają niebieskie kule, usprawniające bronie pokładowe. Należy ich jednak zebrać dosyć dużo, zanim odczujemy poprawę swoich możliwości ofensywnych. Na trasie przelotu napotkamy głównie miny i stanowiska rakietowe.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!