r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Trout 1.0.6 build 76

Strona główna Windows Multimedia Odtwarzacze plików audio i wideo
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Trout to minimalistyczny odtwarzacz muzyczny, którego główną cechą jest właśnie minimalizm: zarówno w zakresie interfejsu użytkownika, jak i dostępnych opcji. Pomimo tego, jest to ciekawa propozycja dla osób poszukujących odtwarzacza lekkiego i szybkiego w działaniu.

Galeria programu

Program ten nie posiada praktycznie żadnych bajerów, wodotrysków i efektów specjalnych zmieniających się w rytm muzyki. Zamiast tego, program po prostu odtwarza pliki dźwiękowe, robiąc to szybko i nie wykorzystując przy tym wielu zasobów systemowych. Poza czytelnym interfejsem, przypominającym nieco foobar2000, program cechuje się obsługą wielu formatów audio: AIFF, AIF, AIFC, MP1, MP2, MP3, OGA, OGG, WAV, MO3, MXM, MOD, S3M, IT oraz MTM. Lista ta wraz z zawartymi wtyczkami (plugins) poszerza się także o FLAC, WMA, WMV, MIDI, AAC, MP4, AAC, M4A, AC3 i nie tylko.

Jak na solidny odtwarzacz audio przystało, Trout nie ma problemu z odczytem i zapisem tagów zapisanych w formacie ID3, od v1 do v4 oraz tych wykorzystywanych w plikach OGG/FLAC i nie tylko. Miłym dodatkiem jest niewątpliwie integracja z LyricsWiki.org celem odnajdywania tekstu aktualnie odtwarzanego utworu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.