GCM — aplikacja uzupełnieniem zegarka

Nie miałem jakoś ani weny, ani chęci pisać czegokolwiek o czymkolwiek (nawet za sugestią Scorpions.b), ale jakoś wpis wojski coś tam we mnie ruszył, a djfoxer przypadkiem przekonał. Tak, więc skrobnę kolejny wpis – tym razem o sportowych aplikacjach mobilnych Garmina. W tym wpisie wspomnę pokrótce o 3 aplikacjach firmy Garmin. Jednej, która nie jest już dostępna w sklepie Google Play (Garmin Fit) oraz drugiej, która jest dostępna na trzech różnych platformach mobilnych (Garmin Connect Mobile).

zal.WP

Jakiś czas temu zdecydowałem się przejść z Windows 7 na 8.1 i nie żałuję. System działa sprawnie, szybko i co dla mnie bardzo ważne – bezproblemowo. O podobnym braku problemów z systemem Windows Phone 8.1 czytałem już niejednokrotnie na różnych portalach. W pewnym momencie doświadczyłem swego rodzaju problemów z Google, który nie wiedzieć dlaczego kasował moje filmy na YouTube, oraz blokował mi konto, a nawet je kasował.

Garmin Vivofit - instalacja, synchronizacja i inne...

Witam,

to mój pierwszy tego typu wpis na DP. Tak więc proszę o wyrozumiałość i przepraszam za ewentualne błędy (językowe) no i jeżeli zdjęcia nie podlinkują się odpowiednio.

Wpis zacznę od tego, że jestem świeżym posiadaczem urządzenia vivofit (producent Garmin). Tak więc będzie on tworzony (wpis) na "gorąco".

Gdy pierwszy raz usłyszałem i zobaczyłem news o tej opasce, stwierdziłem, że to gadżet i zastanawiałem się nad sensem jego użytkowania. Nie będę się tutaj nad tym rozpisywał gdyż każdy ma potrzebę posiadania różnych rzeczy.