TrustPort eSign Pro 2.0 Build 11.0.0.4418

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

TrustPort eSign Pro jest narzędziem pozwalającym zabezpieczać pliki i dokumenty PDF przesyłane za pośrednictwem Internetu. Z jego pomocą łatwo i wygodnie zabezpieczymy dane podpisem elektronicznym oraz zaszyfrujemy ich zawartość przed niepowołanymi osobami.

Program daje możliwość ochrony dowolnych plików poprzez podpis elektroniczny, jak również zaszyfrowanie ich zawartości. Dodatkowo TrustPort eSign Pro pozwala także zabezpieczać dane przy użyciu znacznika czasu. Wszystkie dostępne operacje wykonywane mogą być za pośrednictwem odpowiedniej opcji z menu kontekstowego lub z poziomu specjalnego kreatora.

W przypadku szyfrowania, podpisywania i datowania dokumentów PDF nie ma konieczności korzystania z dodatkowego oprogramowania do edycji plików PDF. Zarówno do deszyfrowania dokumentu i do weryfikacji podpisu odbiorca nie musi posiadać żadnych narzędzi poza przeglądarką dokumentów Adobe Reader.

Jednym z warunków podpisywania elektronicznego plików jest posiadanie własnego certyfikatu cyfrowego. Jeśli takiego nie posiadamy, TrustPort eSign Pro wygeneruje dla nas wniosek, który następnie będziemy mogli przesłać do wybranego urzędu certyfikacji.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!