TrustViewer TrustViewer 2.2.1

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia administracyjne i internetowe
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

TrustViewer to narzędzie, które pozwala zarówno na zdalne połączenie z innym komputerem, jak i udostępnienie swojego peceta wybranemu użytkownikowi.

Obsługa programu jest banalnie prosta. Jeśli chcemy, by inna osoba mogła skorzystać z naszego PC, wybieramy opcję "give access to this computer", a następnie przekazujemy kod widoczny na ekranie drugiemu użytkownikowi, który na swoim komputerze musi kliknąć przycisk "connect to a remote computer" i postępować zgodnie z instrukcjami widocznymi na ekranie.

TrustViewer umożliwia również przeprowadzanie wideorozmów i udostępnianie plików. W obu przypadkach także konieczna jest wymiana kodami dostępu generowanymi przez aplikację.

Warto dodać, że TrustViewer nie wymaga specjalistycznej wiedzy po stronie użytkownika. Nie musimy nawet instalować programu ani tym bardziej go konfigurować, by rozpocząć pracę.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!