r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Trwają prace nad odświeżeniem APB: Reloaded

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Nie tylko DC Universe Online doczeka się niebawem konkretnego odświeżenia, ale trwają też prace nad ulepszeniem gry APB: Reloaded. Mało brakowało, a wypuszczona w 2010 roku sieciowa gangsterka zniknęłaby z rynku, jednak znaleźli się ludzie, którzy wierzyli w sukces dzieła. Trzeba było tylko odblokować jego potencjał. Niestety stara wersja technologii Unreal Engine, z której korzysta aktualnie projekt, strasznie ogranicza programistów. Jakiś czas temu wzięto się więc za zaktualizowanie silnika do możliwie najnowszej jego wersji. Potem przyjdzie testować produkt w poszukiwaniu błędów.

Tych będzie sporo, bo przez lata stosowano wiele sztuczek programistycznych, żeby nagiąć silnik pod własne potrzeby. Należy nie tylko upewnić się, że te funkcje zostaną oddane w najświeższej wersji, ale wypada też skorzystać z tych, które daje aktualnie UE 3. Pracy jest co niemiara, lecz plany są optymistyczne. Przesiadkę na nową technologię powinno się udać zakończyć jeszcze w pierwszym kwartale przyszłego roku. Możliwe, iż dzięki takiej pokaźnej aktualizacji APB: Reloaded trafi w końcu również na konsole.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.