r   e   k   l   a   m   a
reklama

Trwają prace nad odświeżeniem APB: Reloaded

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Nie tylko DC Universe Online doczeka się niebawem konkretnego odświeżenia, ale trwają też prace nad ulepszeniem gry APB: Reloaded. Mało brakowało, a wypuszczona w 2010 roku sieciowa gangsterka zniknęłaby z rynku, jednak znaleźli się ludzie, którzy wierzyli w sukces dzieła. Trzeba było tylko odblokować jego potencjał. Niestety stara wersja technologii Unreal Engine, z której korzysta aktualnie projekt, strasznie ogranicza programistów. Jakiś czas temu wzięto się więc za zaktualizowanie silnika do możliwie najnowszej jego wersji. Potem przyjdzie testować produkt w poszukiwaniu błędów.

Tych będzie sporo, bo przez lata stosowano wiele sztuczek programistycznych, żeby nagiąć silnik pod własne potrzeby. Należy nie tylko upewnić się, że te funkcje zostaną oddane w najświeższej wersji, ale wypada też skorzystać z tych, które daje aktualnie UE 3. Pracy jest co niemiara, lecz plany są optymistyczne. Przesiadkę na nową technologię powinno się udać zakończyć jeszcze w pierwszym kwartale przyszłego roku. Możliwe, iż dzięki takiej pokaźnej aktualizacji APB: Reloaded trafi w końcu również na konsole.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieTest najlepszych telewizorów na Mundial