r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Tryb Steam Big Picture już dla każdego, ruszyła też promocja na gry

Strona główna Aktualności

Firma Valve od jakiegoś już czasu przygotowywała zmodyfikowane menu dla klienta usługi Steam, dzięki któremu sprawniej by się go obsługiwało, kiedy komputer podpięty mamy pod telewizor w salonie. Zakończyły się oto wreszcie jednak testy beta trybu Big Picture i każdy teraz może już sprawdzić w akcji interfejs stworzony z myślą o obsłudze z pada. Jest przeglądarka internetowa, zaprojektowano też wygodny sposób wprowadzania tekstu.

Aby zachęcić użytkowników Steam do wypróbowania tego rozwiązania uruchomiono promocję na gry, przy których najlepsza zabawa jest właśnie z kontrolerem na kolanach — ceny niektórych z nich przycięto nawet o 75 procent. Z ciekawszych propozycji wypada wspomnieć Portal 2, Left 4 Dead 2, Counter-Strike: Global Offensive, Alana Wake czy zręcznościowe produkcje wydane z logiem LEGO. „Wyprzedaż” potrwa do 10 grudnia. Valve liczy na to, że tryb Big Picture upowszechni się wśród graczy, których na raz potrafi zalogować się w usłudze już blisko 6 milionów.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.